м.Винники,вул.Галицька,20

т. (032) 2295431, vynnyky_vykonkom@ukr.net

12.10.2019

Порядок денний 1-го пленарного засідання 19-ої сесії Винниківської міської ради VIІ–скликання 18.10.2019р.

Шановні мешканці! Пропонуємо вашій увазі перелік питань порядку денного 1-го пленарного засідання 19-ої сесії Винниківської міської ради VII–скликання. Засідання відбудеться 18.10.2019р.

 

1.Про затвердження звіту «Про виконання бюджету м. Винники за 3 квартал 2019р.»   
2.Про внесення змін до бюджету м.Винники на 2019 рік
3.Про припинення права комунальної власності територіальної громади м. Винники
4.Про включення до переліків об’єктів, що підлягають приватизації шляхом продажу на електронному аукціоні
5.Про реорганізацію структури виконавчих органів Винниківської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів
6.Про вилучення для суспільних потреб частини земельної ділянки по вул. Галицька, 54 у м. Винники
7.Про припинення права оренди на земельну ділянку
8.Про присвоєння назви вулиці Героїв Крут у м.Винники
9.Про продовження договору оренди нежитлового приміщення по вул.Шевченка,3а(КЦ «Дозвілля»)
10.Про надання згоди на прийняття на баланс мережу вуличного освітлення у м.Винники
11.Про доповнення схеми дитячих та ігрових майданчиків на території м.Винники
12.Про надання дозволу на розроблення експертної грошової оцінки земельних ділянок:
13.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду:
13.1.ОСББ «На Галицькій» по вул.Галицькій, 32
13.2.гр.Деркач Г.М. по вул.Івасюка, 22-в
13.3.гр.Саноцька М.Р. по вул.Джерельній
13.4.гр.Муцик М.М. по вул.Жуковського, 15
14.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду:
14.1.ПрАт «Львівобленерго» по вул.Стрілецька, 51ґ
14.2.гр.Криса О.Й. по вул.Івасюка, 48г
15.Про надання дозволу земельної ділянки в суборенду:
15.1.гр.Кемпа С.Я. по вул.Грушевського
16.Про продовження ФОП Ревть З.О. терміну оренди земельної ділянки на вул.Галицькій,30-а у м.Винники
17.Про надання дозволу на розроблення детального плану території:
17.1.по вул.Сонячній, 10 (гр.Сливка І.Я.)
18.Про затвердження детального плану території
18.1.по вул.Лисика (гр.Зуб Н.П.)
18.2.в районі Кільцевої дороги (ВМР)
19.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості):
19.1.гр.Скомаровська М.Я., гр.Скомаровський О.Я., гр.Максимович С.І., гр.Максимович Н.П. по вул.Б.Хмельницького, 25а
19.2.гр.Войтович Л.З., гр.Макара І.З., гр.Подкувінська О.М. по вул.Котляревського, 7
19.3.гр.Хробак І.Б., гр.Лунь А.Р., гр.Лунь О.Р. по вул.Ів.Франка, 96
19.4.гр.Дикий О.В. по вул.Забава, 27
19.5.гр.Заремба М.Р. по вул.Злагоди, 6
19.6.гр.Онисько В.І., гр.Онисько І.М., гр.Онисько Є.І. по вул.В.Стуса, 2ж
19.7.гр.Ісайкіна Є.В. по вул.Сагайдачного, 18
19.8.гр.Назарко Д.П. по вул.Сахарова, 7
19.9.гр.Федишин М.І. по вул. Галицькій, 3в
20.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості):
20.1.гр.Самойленко В.І., гр.Самойленко М.Ф., гр.Самойленко О.В. та гр.Хомин Н.В. по вул.С.Бандери, 3ж
20.2.гр.Булич З.В. по вул.Лермонтова, 20
20.3.гр.Солонинко В.І. по вул.В.Стуса, 3
20.4.гр.Янішевська О.В., гр.Боднар І.В. по вул.Полуботка, 6
20.5.гр.Біянська О.Й. по вул.Керницького, 2в
21.Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки:
21.1.гр.Кузьменко Ю.С. по вул.Сагайдачного
21.2.гр.Кузьменка О.В. по вул.Сагайдачного
22.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки:
22.1.ВМР «Дозвілля» по вул.Шевченка, 3а
22.2.гр.Лешневська Я.І. по вул.Яворницького
22.3.гр.Дема Н.І. по вул.Кривій
22.4.гр.Литвин Ю.М. по вул.Ів.Франка, 19 (ОЖБ)
22.5.гр.Литвин Ю.М. по вул.Ів.Франка, 19 (сад)
22.6.гр.Кіт Н.В. по вул.Джерельній, 17
22.7.гр.Лігостаєва Т.Я. по вул.Черемшини
22.8.гр.Жигало Р.Ю. по вул.Забава, 64
22.9.гр.Підпалюк О.В. по вул.Засянська
22.10.гр.Демковичу А.І. по вул.Спортовій, 6
22.11.гр.Довгань Л.П. по вул.Липи, 44
23.Внесення змін в рішення ВМР:
23.1.№1906 від 20.06.2016р. (гр.Максимів М.Г.)
24.Про надання дозволу на розподіл земельних ділянок:
24.1.гр.Єдинак Г.О. по вул.Л.Українки, 9
25.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення:
25.1.гр.Волощак М.І., гр.Магеровський О.О. в д.к. «Підлісний» по вул.Забава
25.2.гр.Волощак М.І., гр.Магеровський О.О. в д.к. «Запашна весна» (діл.№33) по вул.Забава
25.3.гр.Єфремов О.Г. по вул.Піддубного, 12
26.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки:
26.1.гр.Іваськів Р.М. по вул.Кільцева
26.2.ЛМКП «Львівводоканал» по вул.В.Івасюка
26.3.гр.Шуберт Л.С. по вул.Сагайдачного
26.4.гр.Титаренко О.Р. по вул.Сагайдачного
26.5.гр.Кузьменко Н.О. по вул.Сагайдачного
26.6.гр.Іванчук І.І. по вул.Сагайдачного
26.7.гр.Римарук М.М. по вул.Сагайдачного
26.8.гр.Чекан О.І. по вул.Героїв Крут
26.9.гр.Коцемир М.В. по вул.Героїв Крут
26.10.гр.Адамчук О.М. по вул.Героїв Крут
26.11.гр.Іваницька Г.І. по вул.Героїв Крут
26.12.гр.Солук А.І. по вул.Героїв Крут
26.13.гр.Оліяр С.П. по вул.Героїв Крут
26.14.гр.Грушка В.О. по вул.В.Кука
26.15.гр.Колеба Я.М. по вул.Б.Хмельницького, 11а
26.16.гр.Шивала Ю.А. по вул.Зарічній
26.17.гр.Чижик Н.В. по вул.Кільцевій
26.18.гр.Блонарович Х.М. по вул.Забава, 74
26.19.гр.Верходай Р.О. по вул.Забава, 59
26.20.гр.Верходай О.-Я.П. по вул.Забава, 59
26.21.гр.Яремчук Л.М. по вул.Піддіброва, 1д
26.22.гр.Кальмук Н.Ю. по вул.Піддіброва,1д
26.23.гр.Білоус Н.І. по вул.Піддіброва, 1в
26.24.гр.Дунь А.П. по вул.Б.Хмельницького
26.25.гр.Вуй Ю.Я.по вул.Героїв Крут
26.26.гр.Кузьма С.М. по вул.Героїв Крут
26.27.гр.Новосад В.Д. по вул.Зарічна
26.28.гр.Тимець Н.Й. по вул.Б.Хмельницького
26.29.гр.Барабаш М.Б. по вул.Б.Хмельницького
26.30.гр.Дяченко В.Б. по вул.Б.Хмельницького
26.31.ОСББ «Мрія-21» по вул.Галицька, 21
26.32.гр.Онищак Ю.В. по вул.Івасюка
26.33.гр.Гайко Б.В. по вул.Кільцевій
26.34.гр.Зв’язок М.С. по вул.Кільцевій
26.35.гр.Репіна О.В. по вул.Кільцевій
26.36.гр.Семчій М.Р. по вул.Кільцевій
26.37.гр.Климентій І.О. по вул.Гайдамацькій
26.38.гр.Кінах А.Б. по вул.Б.Хмельницького
26.39.гр.Ролік О.Є. по вул.Руданського
26.40.гр.Романець С.Ю. по вул.Зарічна
27.Різне.

 

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Жовтень

20.2019


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору