м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

18.04.2018

«Портрет на тлі часу»: виставка присвячена світлій пам’яті Бориса Возницького представлена у музеї м.Винники

КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» відкрив виставку до дня народження Бориса Возницького «На тлі часу» у виставковій залі на вул.Івасюка, 5.

 

Експозиція складається з кількох розділів, в яких представлені основні напрямки діяльності Бориса Возницького та його творчих робіт, портретів робіт Є.Миська, Я. Мотики Є.Безніська та ін. Фотопортрета, який вже став знаковим О.Лісаковської. Унікальні світлини учнівського гуртка краєзнавців, який започаткував Б.Возницький.

 

«Нам, винниківчанам, особливо приємно, що Винники були важливим етапом у житті Бориса Возницького, – розпочав відкриття міський голова Винник Володимир Квурт. – Ми тішимось цьому, радіємо з того, що пам’ять Бориса Григоровича залишається з нами».

 

Про історію його діянь, професійний шлях і обов’язок зберегти його спадщину розповів присутнім директор КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей», голова Західно-Української спілки музеїв, Заслужений працівник культури України – Ігор Тимець.

 

На відкритті слово мовила донька Бориса Григоровича – Лариса Возницька-Разінкова, співпрацівники-музейники, учні, культурологи, містяни та гості.

 

Як повідомила модератор заходу – завідувач експозиційного відділу Історико-краєзнавчого музею Лариса Караваєва виставка триватиме впродовж місяця.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

8.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору