м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

Польща передала госпіталю у Винниках засоби індивідуального захисту

Генеральний консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч, голова м.Винники Володимир Квурт і керуючий справами Львівської обласної ради Харлов Валентин»» передали засоби індивідуального захисту у КНП ЛОР “Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих ім. Ю.Липи” у Винниках.

В рамках програми польського співробітництва з розвитку «Польська допомога», для забезпечення безпеки медпрацівникам, придбано засоби індивідуального захисту і маски на суму понад пів мільйона гривень.

«Вміння спільно долати сьогоднішні проблеми, відчувати потребу і біль близького, сусіда – є надзвичайно важлива. Тому, сьогодні ми дякуємо Генеральному консульству, ми дякуємо Республіці Польща, дякуємо Фонду міжнародної солідарності за те, що вони відгукнулися і допомагають нашому госпіталю, нашим лікарям, адже безпечне робоче місце лікаря – це шанс для всіх вижити і побороти недугу спільно», – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт.

25.2020