м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

03.02.2016

Погоня нічними Винниками

Сьогодні вночі багатьох винниківчан стривожила нічна погоня. Серед глухої ночі людей розбудило ревіння машин. Як згодом з‘ясувалося, це поліцейські намагалися затримати правопорушника.

А він на чужій (це виявилося після його затримання) іномарці втікав від переслідувачів нічними Винниками.

 

Спочатку його намагалися затримати на вул.Галицькій, згодом всі події відбувалися на вул.Шевченка (там ще й зараз є дрібні деталі від автомашини втікача). А завершилася ця погоня на роздоріжжі вул.Шевченка та вул.Ломоносова. Саме там порушник буквально протаранив браму однієї із садиб. І це щастя, що на місці аварії не було людей. Бо втікач просто зніс браму. Він пошкодив і машину, на якій утікав, і навіть поліцейський автомобіль.

 

Керівник місцевих поліцейських, майор Тарас Смалюх повідомив, що утікачем виявився уродженець Луганська. До цього ж, згадана особа вже перебувала в розшуку за крадіжку в Києві (ч.1, ст.185 КК України).

 

Як розповіли очевидці цієї події, водій-утікач спробував після аварії втекти від правоохоронців. Але перебував у стані сильного алкогольного сп‘яніння, тому таки потрапив до рук поліцейських. Під час затримання він пробував чинити опір, скандалив. З ним у салоні машини перебували ще один чоловік і молода жінка. Як твердять очевидці, ці особи також були п‘яними. Жінка таки втекла від поліції, а «напарника» порушника було затримано. Люди розповіли, що затриманий викликав друзів, які серед ночі миттєво з‘явилися на місці аварії. Прибув туди й власник машини, на якій було скоєно ДТП.

 

Виникає одне неприємне запитання: звідки у біженця з Луганщини кошти на всі ці гулянки? Звідки в його товариша дорога іномарка, яку не шкода віддати п‘яному знайомому?
І це в час, коли триває війна, коли люди віддають останні копійки на армію! Коли люди виживають на мізерні пенсії й зарплати. Зрештою, коли наші хлопці гинуть на тій же Луганщині, захищаючи Україну!
А тут злодій (бо перебуває в розшуку) мандрує всією Україною, п‘є й гуляє… А куди дивляться правоохоронці? Це вже не демократія. Це хаос й безвідповідальність.

 

Володимир ГАВРИЛІВ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору