м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

21.12.2017

Пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру у Винники

Вифлиємський вогонь миру передали для винниківської громади у приміщенні міськради сьогодні, 21 грудня.

 

Пластуни передали Вогонь Миру у лампадки працівників міськради та виконали традиційний уривок пісні-гімну «Вифлеємського вогню миру».

 

Голова осередку Пласту Матвій Дух побажав винниківчанам злагоди, любові до кожного, надії на краще і тепло від народження Ісуса Христа.

 

Бажаючі винниківчани мають змогу отримати Вогонь Миру у кожну домівку, прийшовши і запаливши свою свічку у приміщенні Винниківської міськради.

 

 

Нагадаємо, що цю прекрасну передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру – започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути.

 

Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.
По Україні Вифлеємський Вогонь поширюють члени Пласту – Національної скаутської організації України.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

7.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору