м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.08.2017

Підняття прапора дошкільнятами, учасниками АТО й віче – винниківчани святкують День прапора України

Представники влади, дошкільнята, учасники АТО, воїни УПА і колективи міста провели урочисте віче біля пам’ятника Незалежності у Винниках до Дня прапора України.

Загальноміське святкування Дня прапора України розпочалось зі спільного виконання державного гімну України і урочистим його підняттям дітками спільно з учасниками АТО та воїнами УПА – символа єднання, свободи та опору українського народу.

Перед учасниками віче та громадою виступили знані, поважні у місті громадські діячі та активісти, дошкільнята, колективи «Винниківчани» та аматорський колектив педагогів ДНЗ№156.

Володимир Квурт – міський голова Винник привітав усіх присутніх з 665-ою річницею від першої письмової згадки про місто та Днем Державного Прапора України:

«Прапор – це один з головних символів нашої держави, як і мова, як і гімн: де є прапор, там є Україна. Тому я всім нам, всім вам бажаю, щоб український прапор ще тисячу років майорів над нашими домівками, щоб століттями ми славили свій основний символ, щоб від діточок, які сьогодні підіймали український стяг до ветеранів і учасників АТО, всі ми пам’ятали і знали, що Україна – це ми, а наш рідний стяг завжди майорітиме над нашим рідним краєм, названим – Україною».

Організатори дійства – Винниківська міськрада, запланувала низку цікавих сюрпризів та подарунків винниківчанам до святкування 665-ої річниці міста Винники, Дня прапора та 26-ої річниці Дня незалежності України, які продовжаться святковою програмою уже з 15:00 год. на вул.Івасюка.

Квітень

12.2021