м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.06.2016

Переможцем II Вуличного Кубку Винник з футболу в категорії “Молодші 16 років” стала команда “Гладіолуси” (Винники) (ФОТО)

В рамках святкування 350-річчя надання Винникам Магдебурзького права відбувся II Вуличний Кубок Винник з футболу в категорії “Молодші 16 років”

Нагороджували юних футболістів у парку Незалежності на святкуванні Міжнародного Дня захисту дітей.

І місце виборола команда “Гладіолуси”

ІІ місце — команда “Сокіл”

ІІІ місце – “No Name”

“Кубок з футболу символічно відбувся в День захисту дітей для молодших 16 років, – розповідає Назар Грицків, – ми задоволені і заявленими командами, і організацією, якій сприяла хороша погода”.

У турнірі взяли участь шість винниківських вуличних команди.

Середній вік переможців, за словами організатора, голови Молодіжної Ради при ВМР Назара Грицківа — 14-15 років.

Кубок відбувався на стадіоні Винниківської санаторної школи-інтернат, за що організатори висловлюють щиру подяку директору школи Лілії Свистович.

Нагадаємо, 22 травня відбувся Вуличний Кубок Винник з футболу для старших 16 років.

Березень

1.2021