26.06.2019

Павло Венгринович: «Ми впроваджуємо ряд щотижневих нарад для координації роботи міста»

Заступник міського голови Винник з питань житлово-комунального господарства та фінансової політики Павло Венгринович розпочав роботу по контролю виконання робіт з господарської частини.

Так, сьогодні, 26 червня, відбулась нарада по питаннях підтоплень, забезпеченню належного стану у місті та благоустрою.

«Ця нарада, від сьогодні, стає щотижневою. В ході сьогоднішньої зустрічі із представниками комунальних підприємств обговорено ряд питань, які формують якість життєдіяльності у місті. Зокрема, до Дня конституції України комунальники повинні провести обстеження доріг та забезпечити їх належний санітарний стан. Також, звертатиму особливу увагу на якість виконання робіт по зверненнях мешканців», – поділився заступник голови Павло Венгринович.

Як розповів очільник, вже цього тижня стартує ще одна необхідна зустріч, а саме питання підготовки до опалювального сезону 2019-2020 рр.

Нагадаємо, Павло Венгринович приступив до виконання обов’язків після прийняття відповідного рішення на сесії Винниківської міської ради 20 червня 2019 року.

15.2019