м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

17.09.2016

Партію внічию зіграла вихованка шахової школи «Black and White» з відомим шахістом Олександром Арещенком

Шахова школа «Black and White» урочисто відкрита сеансом одночасної гри з гросмейстерами винниківчанами Олександром Арещенком та Олександром Бєлявським.

 

Сьогодні, у приміщені, де працюватиме школа, а саме у дорослій бібліотеці м.Винники, відбулось урочисте відкриття шахової школи, яка уже налічує 25 вихованців-шахматистів.

 

Вік дітей, які займаються у школі 5-13 років.

 

Найбільш очікуваним етапом відкриття школи стала одночасна гра вихованців школи з гросмейстерами.

 

У ході напруженої боротьби були визначені переможці гри – Анна-Марія Допілка, яка погодилась на пропозицію Арещанка завершили гру внічию, Богдан Ручинський та Софія Трунквальтер, котрі не перемогли майстрів, але показали достойний рівень гри у шахи.

 

 

Керівник-тренер Тарас Гись розпочав урочисту ознайомчу частину з подяки усім, хто долучився до створення шахової школи у Винниках: міській владі, завідуючій бібліотеки Ірині Андрухів, батькам і дітям, та запрошеним гостям – всесвітньовідомим гросмейстерам винниківчанам Олександрові Арещенку та Олександрові Бєлявському.

 

 

«Я надіюсь, що шаховий клуб, який працюватиме у бібліотеці, дасть шанс усім присутнім дітям реалізувати себе у цій чудовій грі. І переконаний, що пройде зовсім небагато часу і ви почнете дихати в спину нашим визнаним міжнародним гросмейстерам, а Винники стануть містом в якому живуть гросмейстери шахів», – звернувся до присутніх учнів школи міський голова Винник Володимир Квурт.

 

 

Нагадаємо, 24 серпня на урочистій сесії Винниківської міськради Олександр Бєлявський відзначений званням «Почесний громадянин міста Винники».

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Лютий

27.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору