м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

08.04.2018

«Оселя» провела Великодній сніданок для потребуючих

ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя» традиційно накормила близько п’ятсот потребуючих осіб Великоднім сніданком.

 

На благодійному сніданку зібралися ті, хто позбавлений радості сімейного святкування та родинного затишку, а також ті, які щочетверга приходять скуштувати гарячого борщу до Порохової вежі.

 

За великими столами, у залі, людей пригощали паскою, м’ясними стравами, борщем, голубцями, яйцями, пампушками та іншими наїдками.

 

Благословив захід Преосвященний владика Володимир (Груца).

 

«Тішусь і дякую нашій Оселі, що знов зібрала всіх нас разом за цим святковим столом, дякуємо волонтерам, які сьогодні разом з нами. У житті ми часто не розуміємо за що нам дають ті, чи інші виклики, ми не розуміємо чому нам дають ті, чи інші випробовування, але, напевно, кожен з нас відчуває, коли з нами любов, коли з нами Бог – подолати все набагато легше і простіше», – звернувся до присутніх міський голова Винник Володимир Квурт.

 

Під час трапези, гостей тішили учасники театральної студії ЗМВ та виконанням пісень Михайлом Миркою, фіналістом проекту «Голос країни».

 

 

Також, хвилиною мовчання вшанували пам’ять  засновниці спільноти – Олесі Саноцької.

 

Супроводжував захід заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

13.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору