м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

Олег Скрипка виступив у Винниківській школі-інтернат

В рамках проекту «Школа успішних людей» у винниківській санаторній школі-інтернат виступив український музикант-мультиінструменталіст, вокаліст, композитор, лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка.

Короткий відеосюжет, виступ учнів старших класів з піснею музиканта і ось, Олег Скрипка відкриває свою душу перед учнями школи:

«Є основне правило, як добитись успіху: щоби реалізувати свої втілення, все, що існує в світі, матеріальному світі, воно базується на духовному, безумовно, і якщо говорити щодо технологій, наприклад, як реалізувати свої мрії, то – є мрія, є ідея, а потім є втілення цієї ідеї. І це дві різних проекції на які треба прикласти свої зусилля», – ділиться музикант.

У відповідь учасники проекту – учні школи задавали запитання Олегу, на які той, в свою чергу відзивався з жартами, чим ще дужче зацікавлював молодь.

Зі словами подяки й символічними подарунками привітав Олега Скрипку заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«Ми щиро дякуємо вам за те, що ви є, за те, що ви з маленького, як щойно розповіли у своїй історії успіху, таджицького садочку стали лідером громадської думки, стали еталоном естради і ми захоплюємось вами, справжнім українцем», – виголосив п.Богдан.

Зазначимо, що приїзд Олега Скрипки у винниківську школу в рамках проекту «Школа успішних людей» організувала її директор Лілія Свистович у відповідь на попередньо зібрані анкети від учасників проекту щодо того, кого б вони хотіли побачити, почути і поспілкуватись.

Квітень

21.2021