м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.10.2016

Очільники міст Польщі відвідали Винники з робочим візитом

Анджей Роджевіч голова Ґміни Ґрудзьондз та Кшиштоф Ходубський голова міста Радзинь-Хелмінський ознайомились з Винниками впродовж 10-11 жовтня.

 

Співпраця, ознайомлення з історією і побутом винниківчан, зустріч з міською владою та молоддю міста – ціль дводенної поїздки у Винники гостей із Польщі.

 

В ході візиту делегація відвідала СЗШ№47, СЗШ№29, Винниківську санаторну школу-інтернат та дорослу бібліотеку Винник із запрошенням обміну школярами у навчальний час.

 

 

Розмови польських міських голів із керівництвом Винниківської міськради торкались питань розбудови інфраструктури міста, освіти, дитячого дозвілля, міських фестивалів, господарчих питань: каналізування, водовідводу, будівництво доріг та бюджету загалом.

 

За словами гостей, річний бюджет польського міста, населенням 2000 тис. мешканців, складає 25 млн. злотих, що є в рази більше в порівнянні з річним бюджетом Винник.

 

Наповнення бюджету польського міста складає: земельний податок, податок на нерухомість, податок за будівництво, ¼ податку на доходи фізичних осіб, де підприємство на території міста, сплачує податок по фактичному його розташуванні, а фізичні особи – за місцем прописки.

 

 

Саме розподіл доходів і шляхи наповнення місцевого бюджету, зі спостережень міського голови Винник Володимира Квурта, потребують детального опрацювання, черпаючи досвід колег із польських міст.

 

 

Наступним етапом зустрічі стане взаємна поїздка винниківської делегації у польські міста для більш детального обговорення співпраці.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

8.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору