м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.08.2020

Низку винниківчан нагороджено почесними грамотами міськради

Винниківська міська рада прийняла рішення про нагородження низки винниківчан почесними грамотами з нагоди 29 річниці Незалежності України.

Нагородження відбулось сьогодні, 23 серпня, у парку Незалежності.

Зокрема, за громадську та творчу діяльність, ініціативність та значний вклад у розвиток міста, підтримку моральних засад у суспільстві, життєву позицію, що стала прикладом для діяльності молоді та громади нагороджені:

СТЕФАНІЯ ГІЛЕТА

ЛЮБОМИРА ШВЕД

РОМАНА БЕРЕЗОВСЬКА

за літературну та творчу діяльність, за досягнення, що стали культурним здобутком  громади міста Винники, та життєву позицію, що стала прикладом для діяльності молоді та громади міста Винники:

НАДІЯ МОРИКВАС

ІВАН ВРЕЦЬОНА (ІВАН ЗЛАТОКУДР)

за наукову, краєзнавчу та просвітницьку діяльність, за досягнення, що стали здобутком  громади міста Винники, та життєву позицію, що стала прикладом для дітей та молоді

АНДРІЙ БАЙЦАР

за значні особисті досягнення у спорті та тренерську діяльність, здобуту популярність серед підростаючого покоління дітей та молоді, внесок у розвиток міста Винники та піднесення його авторитету:

РОМАН ПРОЦІВ

ЮРІЙ ГДАНСЬКИЙ