м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

29.11.2016

Новий трактор з кабіною отримали комунальники ВКП «Добробут»

ВКП «Добробут» отримало новий трактор з кабіною 2016 року випуску, придбаний Винниківською міськрадою для обслуговування та утримання благоустрою у місті.

 

Невеликий мінітрактор SH 404-2 закуплений міськрадою 24 листопада, а уже 25 листопада, рішенням Виконкому Винниківської міськради, переданий на баланс ВКП «Добробут».

 

«Радіус розвороту машини забезпечує маневреність та дозволяє їй виконувати різні види робіт у будь-яку пору року, – розповідає директор «Добробуту» Павло Венгринович. – У зимовий період за допомогою сніговідгортача, при першій потребі, вийде на розчистку вузьких винниківських вулиць, тротуарів, на посипку їх піскосумішшю. Також, за допомогою мінітрактора можна чистити дороги, вивозити сміття, підвозити будівельні матеріали».

 

Загальна вартість покупки для міста – 199, 900 грн з бюджету ВМР.

 

Зазначимо, як розповів керівник МКП «Винниківське» Олег Горінь, який займав керівні посади у комунальних підприємствах міста, останнє придбання техніки на баланс комунальників відбулось у 2004-2005рр. Це були: грейдер, екскаватор, каток, передані МКП «Благоустрій».

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

21.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору