м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

09.08.2016

Народний гурт «Соколи» та місцеві музиканти вітатимуть винниківчан з Днем міста Винники 21 серпня

Керівники місцевих музичних гуртів, заступник міського голови Богдан Шустер та начальник соціального відділу Зоряна Корчовська провели спільну нараду по святкуванню Дня міста Винники «21 серпня

“Винники і городяни святкуватимуть День міста, який волею долі розпочинає урочистості до національних днів – День прапора (23 серпня) та День Незалежності (24 серпня), – каже Богдан Шустер, заступник міського голови Винник. – Уже стає традицією, що власне винниківські колективи вітають нас та гостей міста. На зміну дітворі, які уже готуються до нового навчального року, приходять зрілі відомі колективи, які знають не лише у нас».

Очікуємо виступи колективів: «Дриґ», «Земляки», «Фест», «Забава», «БМВ», «Міґлянц-оркестр» та гурт «Соколи».

Концертна програма розпочнеться гуртів розпочнеться о 18.00 год на вул.Івасюка у Винниках.

27.2020