м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

26.02.2019

Народний ансамбль «Святослав» – переможець фестивалю «Ритми Прикарпаття-2019»

Зразковий ансамбль танцю «Святослав» Культурного центру «Дозвілля» м.Винники – призери ІІІ Регіонального фестивалю-конкурсу народної та сучасної хореографії «Ритми Прикарпаття – 2019».

У фестивалі показали понад 140 танцювальних номерів та взяли участь більше 40-ка колективів.

«Ми вперше виступили із композицією «Поліська полька». Діти звісно хвилювались, але зібрались і у нас все вийшло. Участь у таких конкурсах згуртовує, об’єднує, наші вихованці переймають досвід у інших колективів, стають самостійними, а це головний стимул для нашої роботи», – розповіла керівник ансамблю, Заслужений працівник культури Тетяна Патер.

Міський голова Винник Володимир Квурт та виконавчий апарат ради вітають призерів, керівників і батьків із черговим здобутком і бажають перемоги в уже найближчих конкурсах і фестивалях.

20.2020