м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.11.2016

Народний ансамбль «Святослав» двічі призер VІІ Всеукраїнського фестивалю «Барви осені»

Два дипломи перших ступенів привіз із Дніпра склад Народного ансамблю «Святослав» із Всеукраїнського фестивалю творчості дітей та юнацтва «Барви осені» під керівництвом Тетяни Патер.

Перемоги колектив виборов у номінаціях: стилізація народного танцю в категорії 13-15 років та дитячий танець, категорія 8-10 років.

Міський голова м.Винники Володимир Квурт, виконавчий комітет Винниківської міськради та мешканці вітають художнього керівника Тетяну Патер, весь склад колективу «Святослав» та батьків вихованців з черговими здобутками!

Щиро дякуємо вам за талант і любов до танцю, за збереження народних традицій. Нехай ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилюють серця вдячних шанувальників.

Бажаємо вам нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій.

Квітень

21.2021