м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.04.2017

Нагороджено лауреатів фестивалю «Великодні барви» у Винниківському БДЮТі

Будинок дитячої та юнацької творчості у Винниках, меценат Богдан Голіян у співпраці з Винниківською міськрадою нагородили лауреатів-вихованців гуртків на фестивалі «Великодні барви».

 

Роботи вихованців гуртків ужиткового мистецтва «Перевесло», образотворчого мистецтва «Дитячий вернісаж» і образотворчого мистецтва для дошкільнят «Веселі долоньки» створили святковий настрій у приміщенні всього зулу БДЮТу.

 

Нагородили малечу диплом, сувенірами і книжкою «Звідки у півника вишиванка» Марії Лукашкевич після урочистої частини, під час якої лауреатів вітали зразковий хор «Оберіг» та солісти вокального гуртка «Виноградинка».

 

 

Батьки та гості переглянули творчі світлини своїх діточок під час презентації відеозвіту керівників гуртків.

 

«Насправді, коли дивишся на ці роботи, вони надихають. Надихають працювати, робити краще, – каже міський голова Винник Володимир Квурт. – Дякую усім причетним до цього свята, бо ви вчите дітей створювати, творити добро, творити оці чудові вироби і дай вам Боже, завтра, навчитись і творити нову, успішну країну».

 

Слова вдячності прозвучали й від директора БДЮТУ Ольги Соколик та від співорганізатора фестивалю «Великодні барви» Богдана Голіяна.

 

 

Ольга Соколик вручила подяки керівникам гуртків Оксані Куш («Перевесло»), Олені Зозулі («Дитячий вернісаж»), Олександрі Шенгера («Веселі долоньки») та педагогу БДЮТу Михайлові Жорняку.

 

Ведуча заходу: вихованка БДЮТу Вікторія Штурмак.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

18.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору