м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

На вулицях Винник працює чотири одиниці снігоочисної техніки

Вулиці Винник від снігу та ожеледиці прибирають 4 одиниці техніки. Про це повідомив заступник міського голови Винник Павло Венгринович.

«В ніч з шостого на сьоме лютого, комунальним підприємством підсипано магістральні дороги о 21:00 та вдруге о 04:00 год. Також, зважаючи на різке пониження температури, станом на 07:00 год., місцями на дорожньому полотні почала утворюватися ожеледиця. Тому, було прийнято рішення повторно посипати дороги», – розповів заступник міського  голови Винник Павло Венгринович.

Додатково, п.Павло зазначив, що утримання доріг в осінньо-зимовий період відбувається до затверджених технологічних карт, згідно яких в пріоритеті магістральні вулиці, а вже після – бічні, де немає руху громадського транспорту.

Зокрема, впродовж останньої доби, у Винниках ліквідовують наслідки негоди чотири одиниці снігоочисної та прибиральної техніки.

Квітень

10.2020