м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

29.07.2020

На вул. Винна Гора у Винниках встановлено вуличні тренажери

В рамках проєкту Громадського бюджету – закупівлі спортивного інвентарю та виконанню підготовчих робіт і благоустрою території Винниківською міськрадою на вул.Винна Гора встановлено перший майданчик вуличних тренажерів.

Про це повідомив заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«Влаштування сучасного спортивно-оздоровчого майданчика передбачає підвищення рівня розвитку системи фізичного виховання, самодіяльного масового спорту, що повинно сприяти вирішенню проблеми незайнятості дітей, підлітків і молоді. Тренування на такому майданчику додадуть сил, здоров’я, спритності і витримки нашому майбутньому поколінню», – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Загалом таких майданчиків у Винниках буде ще вісім. Два з яких – на вул.Стрілецькій і на вул.Івасюка заплановано встановити до 15 серпня.

Однак, мешканців просять віднестись до таких тренувань відповідально і, аби уникнути травмувань, займатись на тренажерах безпечно, а дітям – під наглядом дорослих.

21.2020