м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.08.2020

На вул.Винна Гора у Винниках розпочинаються капітальні будівельні роботи

На замовлення Винниківської міської ради починаються роботи по проєкту «Нове будівництво мережі водовідведення по вул. Винна Гора у м. Винники».

Як розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер, після оголошення результатів тендеру, розпочинаються будівельні роботи по влаштуванні ливневої каналізації та асфальтуванні дорожнього полотна з брукуванням тротуарних та велосипедних доріжок.

«Підрядником проведено низку підготовчих робіт. Після чого, завтра, заїжджатиме техніка та облаштовуватиметься майданчик для спецтехніки. Роботи проводитимуться поетапно. Перший етап робіт – прокладання ливневої каналізації, після чого відбудеться асфальтування дорожнього покриття та брукування доріжок», – пояснив Богдан Шустер.

Мешканцям забезпечено максимальний доступ до паркомісць біля будинків.

Погоджена схема об’їзду.

19.2020