м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

05.11.2019

На вул.Шевченка у Винниках встановлюють шлюз для регулювання рівня води у ставку

На замовлення Винниківської міської ради біля ставка на вул.Шевченка встановлюють механічний засіб регулювання рівня води.

Про це повідомив заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«На території ставка тривають роботи для покращення благоустрою та його якісного функціонування. Цими днями влаштовується шлюз з пісковловлювачем і бетонними лотками для регулювання рівня води у ставку», – розповів п.Богдан.

Нагадаємо, роботи з розчищення ставка завершилися. За цей час ставок розчистили від мулу, поглибили дно, розчистили площу водного дзеркала. Також здійснили капітальний ремонт берегів. Тут планується встановити футуристичну скульптуру з дроту, а саме: фею, такого ж плану, як встановлені кульбаби на площі перед Школою мистецтв у Винниках.

13.2019