м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

На вул.Шевченка у Винниках тротуари продовжують мостити бруківкою

Коштом Винниківської міської ради продовжуються роботи з брукування тротуарів на вул.Шевченка.

Про це повідомив заступник міського голови Винник Богдан Шустер:

«Роботи з благоустрою тротуарів продовжуються на вул.Шевченка, де попередньо прокладено труби та колодязі для каналізування вулиці Шевченка і асфальтовано дорожнє покриття. Для надання кращого естетичного вигляду, тротуари викладаються бруківкою, яка володіє високими експлуатаційними характеристиками: міцність, низька зношуваність і морозостійкість, що забезпечує багаторічний термін служби тротуарного покриття. Також бруківку можна легко демонтувати, і укладати знову при проведенні ремонтно-монтажних робіт. Простота укладання і екологічність роблять тротуарну плитку оптимальним способом впорядкування території. Кошти на виконання даних робіт передбачено у бюджеті м.Винники».

Нагадаємо, що вкінці жовтня завершено брукування дороги до старого кладовища на вул.Шевченка.

23.2020