м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

28.01.2017

На вул.Сагайдачного у Винниках відбулась зустріч мешканців та представників місцевої ради

Мешканці вул.Сагайдачного спілкувались з владою щодо влаштування каналізування та водопостачання до їх помешкань.

 

Сьогодні, на розі вулиць Сагайдачного-Соборності заступник міського голови Винник Богдан Шустер та секретар ради Ігор Жуковський спілкувались з мешканцями району щодо розпочатих робіт з прокладання центрального колектора на вул.Сагайдачного.

 

Розглядаючи можливість брукування вулиці, яка є стратегічно важливою для всього міста, метою зустрічі стала домовленість з мешканцями вивести мережі від осі дороги за межі бордюру. Що надалі забезпечить цілісність дорожнього полотна.

 

«Нам важливо зараз від загального центрального колектора води і каналізації, який прокладається по середині дороги вул.Сагайдачного, відвести мережі за бордюр до своїх помешкань, щоб потім не руйнувати дорожнє покриття, – каже Богдан Шустер. – Далі планується відвести колектор на межі вулиць дотичних до вул.Сагайдачного, а це: Наливайка, Саноцької, Лермонтова, Кривоноса, Залізняка, Дорошенка, Соборності, Молодіжна, Котермака, Богуна, Дружби Народів, Декабристів, Руданського».

 

 

Попередня згода мешканців дала змогу представникам підрядної фірми у понеділок-вівторок обстежити кожне подвір’я з метою вивчення можливостей включення і визначити пайову суму кожного окремого помешкання для підключення його до комунікацій.

 

Зазначимо, на вул.Сагайдачного буде замінено існуючу мережу водопостачання, а саме – влаштування водопровідної труби з більшим діаметром. Також обстежать систему газопостачання.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

13.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору