м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

На вул.Львівській у Винниках триває влаштування міських мереж

На замовлення Винниківської міської ради на вул.Львівській будують мережу водопостачання.

Як розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер, після завершення будівництва каналізаційної мережі по вул. Львівській, вартістю 1308310,80 грн, ведуться роботи з влаштування мережі центрального водопостачання та встановлення двох пожежних гідрантів.

«Роботи на вулицях міста не припиняються і ведуться в посиленому режимі. Зокрема, зараз тривають роботи на вул. Львівській, що дозволять мешканцям вулиці отримати технічні умови у МКП «Винниківське» та підключитись до міських мереж водопостачання та водовідведення», – доповнює Шустер.

Попередні роботи з влаштування ливневої мережі унеможливлять потрапляння болота на вул. Шевченка.

Вартість будівництва системи водопостачання по вул. Львівській становить 933415,20 грн.

6.2019