м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

17.08.2016

На території садочку у Винниках з’явився мотузковий парк для дітей

Винниківська міськрада, адміністрація ДНЗ№156 та винниківська сім’я Шевякових влаштували дошкільнятам мотузковий парк на території садка.

 

Низький мотузковий парк для дошкільнят влаштований на території дитячої установи №156 винниківською сім’єю альпіністів Шевякових, які мають практику альпінізму та влаштування мотузкових парків у Львівській області та по Україні.

 

«Цей парк є доволі низьким для діток-дошкільнят. Що стосується безпеки – усі троси, дерево, гвинти та термоусадка є належного рівня і розраховані по витримці на дорослу людину, – каже Євгенія Шевякова, – звісно, що 2-3 роки троси проходитимуть огляд, можливо потрібно буде заміна чи якісь коригування».

 

 

Діти матимуть змогу випробувати лазанку уже завтра, при хороших погодних умовах. Однак, як зауважила п.Євгенія, вихователі зазвичай бояться зразу залучати дітей до проходження своєрідної лінії перешкод.

 

Зазначимо, що сім’я Шевякових є професійними альпіністами, Микола Шевяков-2 розряд, Євгенія -3 розряд. На їх практиці влаштування мотузкових парків у «Бухті Вікінгів» та по всій Україні.

 
Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

1.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору