м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.02.2018

На храм святої Софії у Винниках зібрали понад двадцять тисяч гривень

В ході благодійного концерту «Пісенний вінок» організованого Львівською державною школою мистецтв №9 у Винниках зібрано понад двадцять одну тисячу гривень на будівництво храму Святої Софії Премудрості.

 

Сьогодні, одинадцятого лютого, до місії побудови духовно-культурно-релігійного центру Святої Софії Премудрості долучились культурні заклади міста, талановиті винниківчани та містяни.

 

«Команда, яка долучається до побудови храму зростає. А це означає, що ця ідея, як храм, не має зупинки в часі, навпаки, – зазначає адміністратор храму Різдва Івана Хрестителя Володимир Клим’юк. – Це буде нове життя комплексу, яке буде не лише перлиною Винник, Львова, але й України. Якщо ми, винниківчани, будемо до того долучатись інформаційно, молитовно і, звичайно, на рівні пожертв – цей храм буде зростати і туди зайдуть усі».

 

Благословив концерт і жертовність заходу й о.Петро Паньків, який, власне, й розпочав будівництво Центру:

 

«Цей храм – це буде гарне завершення планування нашого міста. Коли ми думали над місцем побудови цього храму, – вибрали це місце саме тому, що не було домінанти над Винниками. І от цей храм міг би об’єднати низ і верх, міг би нагадати людям, що треба дивитися догори, до Бога, частіше думати про нього. А думаючи про нього, старатися бути дітьми Божими».

 

Підрахували зібрані кошти на чолі з головою будівничого комітету, меценатом Богданом Голіяном. Сума зібраної пожертви становить – 21017 грн та 10 доларів.

 

 

Ведучі заходу: заступник міського голови Винник, випускник школи мистецтв – Богдан Шустер та завідувач школи мистецтв – Юлія Цвьок.

 

Директор Львівської державної школи мистецтв №9 у Винниках  – художній керівник Народного хору “Воскресіння”,  заслужений діяч мистецтв України Ярослав Харун.

 

Нагадаємо, на концерті виступили:

 

  • вокальний ансамбль «Вишиванка»
  • ансамбль троїстих музик
  • ансамбль народно-сценічного танцю «Святослав»
  • вокальний ансамбль української народної пісні
  • солісти-вокалісти Наталія Воробей, Марко Яцейко, Роман Лисенко, Богдан Шустер
  • Народний хор «Воскресіння»

 

Христина Мамчур

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

13.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору