м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.04.2017

На дитмайданчику по вул.Грушевського у Винниках влаштовано піщане покриття

Спільними стараннями мешканців вулиці, депутата округу та місцевої ради на вул.Грушевського у Винниках майданчик для дітей готовий до літнього сезону.

«В результаті співпраці винниківчан і влади міста, найулюбленіше місце наших діточок – ігровий майданчик облаштований ігровими елементами та здійснено його підсипку піском», – розповів Богдан Шустер, заступник міського голови Винник.

Зазначимо, що пісок, як покриття на дитячий майданчик є одним з найпоширеніших і оптимальних варіантів. Пісок для дитячого майданчика застосовується з досить давнього часу, пісок для дітей безпечний, екологічно чистий, не несе шкоди навколишньому середовищу. При падінні на пісок дитина не може собі нашкодити саднами, подряпати або збити коліна.

26.2020