18.08.2019

Митрополит Епіфаній відслужив Божественну літургію у Винниках

18 серпня Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив літургію з нагоди 30-річчя Третього відродження Української Автокефальної Православної Церкви у храмі свв.Володимира і Ольги м.Винники.

З цієї нагоди Винники стали містом, у якому зібралось духовенство і віряни із усієї України.

При вході у храм свв.Володимира і Ольги, під час передзвонів, Блаженнійшого владику зустрів парох храму о.Василь Петрик, який привітав Його Блаженство та запросив очолити Божественну літургію. Супроводжували Літургію три хори, за співслужіння понад 30 єпископів з усіх єпархій України.

За богослужінням також молився міський голова Винник Володимир Квурт, винниківські і львівські політики, громадські діячі, військовослужбовці, віряни і паломники з різних куточків України.

На завершення Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній благословив усіх учасників Соборної Божественної літургії.

20.2019