м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.06.2017

Мирослав Скорик відкрив іменну Концертну залу у Винниках

На базі СЗШ №29 в рамках проекту «Львівська філармонія у Винниках» дав концерт та відкрив залу композитор і музикознавець, Герой України, народний артист України, лауреат премії ім. Т. Г.  Шевченка – Мирослав Скорик.

 

У програмі джазового концерту Народного артиста України, лауреата Державної Премії України ім. Т.Г. Шевченка, Героя України Мирослава Скорика звучали його вибрані твори – народна джазова музика, заздалегідь анотована самим композитором.

 

Акомпанувати майстру в цей вечір випала честь камерному оркестру «Академія» під керівництвом концертмейстера Артура Микитки та солістам-музикантам Оксані Рапіті і Мирославу Драгану.

 

«Мені, разом з усіма вами, об’єктивно випала історична нагода. Сьогоднішня дата буде внесена в історію нашої країни і, безперечно, в історію нашого міста, – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт. – Вперше у Винниках, зрештою в Україні, відкрито зал імені Мирослава Скорика. Сьогодні велике серце нашого маленького міста співало і насолоджувалося любов’ю в стилі “Джаз”, і за це велике спасибі маестро!»

 

Нагадаємо, організатори проекту: Винниківська міськрада, Львівська філармонія.
Партнерами проекту є Львівська обласна державна адміністрація, Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Клініка Заблоцького, ГО «Золота молодь Винник», Молодіжна рада Винник, дирекція ВСШІ.

 

Христина Мамчур

 

Більше фото ТУТ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору