м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.10.2019

Микола Тинкалюк презентує фото виставу «КИТАЙ ХХІ-го сторіччя» у бібліотеці Винник 13 жовтня

За сприяння Винниківської міської ради у бібліотеці для дорослих Винник Заслужений митець міжнародної федерації фотомистецтва представить виставу «КИТАЙ ХХІ-го сторіччя».

Розпочнеться захід о 14:00 год у приміщенні бібліотеки-філії для дорослих, за адресою: вул.Галицька, 49.

Нагадаємо, Микола Тинкалюк – дійсний член Національної спілки фотохудожників України з 1989 року (НСФХУ), заслужений художник міжнародної федерації фотомистецтва під патронатом ЮНЕСКО – EFIAP/gold, учасник понад тисячі міжнародних фотосалонів, делегат шести світових фотографічних Конгресів FIAP.

24 серпня 2017 року, рішенням сесії Винниківської ради, з нагоди 26-ої річниці Дня Незалежності України, винниківчанин, фотомитець Микола Тинкалюк, знаний у всьому світі своїми світлинами нагороджений званням Почесний громадянин Винник.

7.2019