м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

19.09.2016

Місця поховань на винниківських кладовищах прибиратимуть комунальники підприємства«Ритальна служба “Меморіал»

Комунальному підприємству «Ритуальна служба «Меморіал» затвердили послугу прибирання могил на кладовищах м.Винники.

Відповідне рішення прийнято на пленарному засіданні Виконавчого комітету Винниківської міськради 16 вересня у приміщенні міськради.

Як роз’яснив заступник міського голови Винник Богдан Шустер, послуга створена за заявками мешканців, котрі проживають за межами Винник і бажають привести до ладу могилки родичів дистанційно, послугою місцевих комунальників.

«Вартість послуги облаштування місця поховання коштує 317,65 грн. Кошти сплачують на рахунок підприємства через будь-який банк України, – пояснює головний бухгалтер підприємства Інна Візниця, – в цю суму входить повністю уся робота і витратні матеріали».

Нагадаємо, кладовища у м. Винники розташовані по вул. Шевченка (старий цвинтар) та по вул. Проектованій (новий цвинтар).

29.2020