м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

29.03.2018

Міський голова Винник Володимир Квурт прозвітував перед громадою

Сьогодні, 29 березня, відбулася чергова сесія винниківської міської ради. Депутати та мешканці заслухали звіт міського голови Володимира Квурта про роботу виконавчого комітету Винниківської міської ради за минулий рік.

 

«Дозвольте мені, відповідно до вимог Закону, відзвітувати про свою діяльність, про роботу міської ради та її виконавчого апарату. Коротко характеризуючи роботу, треба зазначити, що рада працювала стабільно і послідовно, забезпечуючи розвиток міста за пріоритетними напрямками, розв’язуючи поточні питання життя громади, не перетворюючись на арену політичного протистояння. Разом із вами ми прагнули організувати її так, щоб рада якомога повніше та ефективніше виконувала свої обов’язки, передбачені чинним законодавством, і головне — компетентно приймала відповідні рішення», – зазначив Володимир Квурт.

 

До звіту за роботу виконавчого комітету включались питання, які визначають основні напрямки життєдіяльності міста: виконання міського бюджету, забезпечення роботи галузей житлово-комунального господарства у сфері надання якісних послух населенню міста; освітні та позаосвітні заклади; покращення благоустрою міста (будівництво та ремонт доріг, освітлення вулиць тощо).

 

 

Детальніше із звітом можна ознайомитись в розділі Звіти міського голови

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

11.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору