м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.06.2016

Міський голова Винник Володимир Квурт бере участь у Всеукраїнському муніципальному форумі

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» проводить у Одесі ХІІ Український муніципальний форум, у якому бере участь міський голова Винник Володимир Квурт

Щорічний традиційний захід дає змогу обговорити питання та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

У заході беруть участь близько 300 учасників, серед яких: голови громад-членів АМУ, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища.

Форум відбувається впродовж 21-23 червня.

Березень

1.2021