м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.11.2016

Мікропроекти винниківчан будуть реалізовані за кошти бюджету Львова

У 2017 році три малі проекти винникіських активістів будуть реалізовані коштом бюджету міста Львова. 

 

Таке рішення було прийнято вчора на спільному засіданні двох депутатських комісій Львівської міської ради, а авторів проекту повідомлено про позитивне рішення щодо їхніх проектів на електронну пошту.

 

До числа проектів-переможців потрапили:

 

 

Загалом кожен з перерахованих проектів скерований на створення якісного і комфортного середовища для дітей молоді та дорослих нашого міста.

 

Нагадаємо, що голосування за проекти до громадського бюджету Львова тривало з 1 по 15 листопада цього року. Рейтинг малих проектів формувався в межах кожного району міста Львова.

 

Завдяки активній участі усіх небайдужих винників чан та львів’ян – вказані проекти від Винник отримали достатню кількість голосів для перемоги.

 

Варто відзначити, що усі автори проектів-переможців є членами місцевої громадської організації «Інститут активної громади», завданням якої активна підтримка і реалізація прогресивних місцевих громадських ініціатив, покращення рівня якості життя винників чан, інформаційно-просвітницька робота серед мешканців міста тощо.

 

Користуючись нагодою автори проектів висловлюють щиру вдячність усім, хто проявив активну позицію і підтримав їхні ініціативи та запевняють, що і далі будуть працювати над цікавими і корисними проектами для Винник.

 

До слова, один з наступних освітніх проектів Інституту активної громади, який виконуватиметься у партнерстві із Золотою молоддю Винники – «Споживаємо і використовуємо енергію розумно» – стартує у місцевих школах вже цього тижня. Згаданий проект реалізується за підтримки Британської ради, Інституту суспільних ініціатив та Винниківської міської ради.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

21.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору