м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.02.2016

Мешканцям вул.Забави зараз не до забави…

Учора ввечері, дев‘ятого лютого ц.р., в районі вул.Забави у Винниках трапився прорив на магістральному водогоні Плугів – Львів. Вода, вирвавшись із водогону, наробила багато біди.

 

У мешканців прилеглих до місця надзвичайної події будинків затопило майно, замулило криниці, підвали…
Люди просто шоковані тим, що їх спіткало.

 

«Це вже втретє вода з цього водогону затоплює мою садибу, – з плачем розповідає старша жінка. – І що мені тепер робити? Ми вже старші люди, як тепер усе відновити? Уночі ми почули гуркіт. Це – вода заливала наші підвали, туалет, криницю!»

 

 

DSC09831  DSC09822  DSC09806  DSC09813

 

 

Не менш потерпів від прориву водогону й громадянин Володимир Онищук із вулиці Долинної.

 

«Мене вже вдруге затоплює, – бідкається чоловік. – Перший раз я пробачив «Львівводоканалу». Але завдані мені збитки дуже значні. Тому тепер вимагатиму матеріальної компенсації. Скільки ж можна страждати від чиєїсь безгосподарності?»

 

На місці надзвичайної події працюють робітники «Львівводоканалу», винниківські комунальники.

 

«Ми зробили все від нас залежне, щоб допомогти потерпілим, – мовить заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Зараз тут ліквідовують наслідки аварії водогону працівники винниківських ДП «Добробут» і МКП «Винниківське». Мешканцям восьми винниківських вулиць, які через аварію залишилися без водопостачання, організовано підвезення питної води. І Винниківська міська рада, і «Львівводоканал» документують усі збитки, завдані згаданою надзвичайною подією. Людям повинні компенсувати всі завдані збитки.»

 

А наразі на місці аварії виникла «рукотворна гірська річка». Вода тече й тече. Комунальники лише відвели її від садиб, тому зараз вода стікає в рівчаки, а звідти в р.Маруньку. Один із працівників «Львіводоканалу» пояснив, що в Плугові подачу води перекрито. Але до Винник ще майже сто кілометрів водогону, тому вода повинна вийти з нього. А вже тоді можна буде ліквідовувати місце прориву,» – пояснив присутнім фахівець «Львівводоканалу».

 

Володимир ГАВРИЛІВ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору