Мешканців вул.Крушельницької у Винниках забезпечать центральним водопостачанням

В співфінансуванні Винниківської міськради та мешканців на вул.Крушельницької реалізовується проект будівництва системи централізованого водопостачання.

Як розповів заступник директора МКП «Винниківське» Михайло Стасів, програмою реалізації влаштування водомережі визначені напрямки і суми співфінансування.

«Загальна протяжність влаштування труб мережі водопостачання – 550 м. Ця мережа забезпечить подачею води мешканців вул.Крушельницької і частину будинків вул.Руської. Коштом міської ради прокладаються труби, облаштовується початковий і кінцевий колодязі з гідрантом для з’єднання труб. Мешканці оплачують облаштування вхідних колодязів до власних помешкань, які забезпечують водою 2-4 помешкання», – зазначив п.Михайло.

16.2019