м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.06.2016

Маленькі винниківчани відсвяткували День захисту дітей (ФОТО)

Молодіжна Рада при ВМР, ЛМГО “Золота молодь” та Винниківська міськрада вітали маленьких винниківчан з Міжнародним Днем захисту дітей

У рамках святкування відбувся щорічний конкурс “Малюнок на асфальті”. Грамоту за перемогу у конкурсі виборола команда дітей з табору “Бджілка” СЗШ№29.

Представники “Золотої молоді” забавляли дітей цікавими конкурсами, руханками, вікторинами та нагороджували призами.

Дітвору привітав міський голова Винник Володимир Квурт та його заступник Богдан Шустер.

“Не дарма щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Хочемо побажати нашому майбутньому — цим діточкам радісного й безхмарного дитинства! В свою чергу обіцяємо повсякденну опіку та турботу як батьки, громада, влада”, – каже Богдан Шустер.

На завершення святкувань малечу гостили морозивом, яке надали ТОВ “АЙЯ”.

Лютий

25.2021