м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.10.2019

Макс Кідрук презентував у Винниках інтерактивну книгу «Доки світло не згасне назавжди»

Винниківська бібліотека для дорослих м.Винники за підтримки Винниківської міської ради організувала зустріч із письменником Максом Кідруком.

У Винниках письменник уже другий рік поспіль презентує свої видання в рамках Всеукраїнського туру.

Нова книга Кідрука «Доки світло не згасне назавжди»  є інтерактивною – через спеціальний мобільний додаток читач може поспілкуватися з персонажами книги, запитати про те, що цікавить або турбує.

Макс розповів своїм винниківським читачам, що створив роман надихнувшись трагічною історією відомого американського футболіста Аарона Ернандеса, засудженого за подвійне вбивство до довічного ув’язнення. Роман містить дві складові: соціально-драматичну та фантастичну.

Автор підсилив знайомство з романом презентацією та показом до прем’єрного бук-трейлера.

В ході зустрічі присутні мали змогу задати питання автору, купити та підписати книги.

Нагадаємо, Макс Кідрук — український письменник, мандрівник і популяризатор науки. Автор книжок «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», збірки оповідань «Заради майбутнього» та фантастичної дилогії «Бот». Два з трьох його останніх романів — «Зазирни у мої сни» і «Де немає Бога» — входили до короткого списку премії «Книга року ВВС». Твори перекладено польською, російською, німецькою та чеською мовами.

7.2019