м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

08.12.2016

Майже 400 учнів СШ №29 взяли участь у проекті «Споживаємо і використовуємо енергію розумно»

Впродовж цього тижня учні найчисельнішої винниківської школи мали можливість довідатися про способи розумного використання теплової та електричної енергії, а також ощадного споживання води.

 

Під час презентацій учні також змогли поставити запитання лекторам та отримати на них відповіді.

 

Окрім того школярі, особливо з числа 6-8 класів, охоче ділилися відомою їм інформацією про застосування у побуті енергоощадних ламп, розвиток індустрії електрокарів, використання енергії сонця, а також знаннями про згубний вплив парникового ефекту та його наслідки для нашої планети.

 

 

Загалом на цьому тижні завершується лекційно-презентаційна частина проекту, а вже на наступному тижні виконавці проекту передадуть у школи міста тематичні інформаційні стенди і інформаційні наліпки-нагадування про раціонального споживання електрики, тепла та води.

 

До кінця наступного тижня також планується завершити обробку даних соціологічного опитування (близько 800 анкет) учасниками якого стали учні 6-11 класів усіх шкіл міста та представити результати опитування громадськості.

 

Нагадаємо, що проект виконується Громадською організацією «Інститут активної громади» спільно з ЛММГО «Золота молодь Винник» за підтримки Британської ради,
ГО «Інститут суспільних ініціатив» та Винниківської міської ради

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору