м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

19.02.2020

ЛОДА заявила про навчання готовності закладів охорони здоров’я на базі госпіталю у Винниках

За інформацією т.в.о.директора департаменту охорони здоров’я Львівської  облдержадміністрації Андрія Васько у госпіталі Винник відбудуться навчання, в рамках яких усіх хворих та персонал повідомили про закриття закладу до п’ятниці.

Подаємо текст звернення на сайті ЛОДА:

«На Львівщині відбудеться симуляційне навчання готовності закладів охорони здоров’я до госпіталізації хворих з гострою респіраторною хворобою.

Навчання проведуть на виконання наказу Міністерства охорони здоров’я N185 від 24.01.2020 та Плану дій протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCov у Львівській області, затвердженого Рішенням обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відповідні симуляційні заходи відбудуться на базі «Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, що у Винниках».

Зараз, враховуючи брак інформації,  мешканці Винник активізуються і збирають біля госпіталю у Винниках.

Липень

9.2020