м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

30.08.2016

Культурний центр «Дозвілля» у м.Винники матиме нову сцену

Винниківська міськрада проплатила заміну сцени у КЦ «Дозвілля».

 

Концерти, репетиції, виступи дитячих та дорослих колективів, засідання сесій міськради, презентації та масові громадські слухання відбуваються у Винниках у приміщенні КЦ «Дозвілля».

 

Попередня сцена прослужила у «Дозвіллі» понад 25 років. Про що розповіла Заслужений працівник культури України, хореограф Тетяна Патер.

 

«Ми не є бюджетна організація, в результаті чого на нашу установу коштів завжди бракувало. Стара сцена була уже у аварійному стані, що створювало небезпеку нашим вихованцям, – каже п.Тетяна. – Дякуючи сьогоднішній міській владі, уже на початок навчального року, наші діти, без загрози здоров`ю, займатимуться на новій сцені».

 

У планах керівництва культурного центру та міської влади Винник проект осучаснення приміщення. У цій роботі працівникам культури допомагає місцевий митець Лев Левків.

 

Нагадаємо, до святкування 664 років Винникам, у Історико-краєзнавчому музеї, відкрили виставку графічних творів та виробів із кераміки Заслуженого діяча мистецтв України, кераміста Тараса Левківа та його сина – митця Лева Левківа.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Лютий

27.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору