м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

25.08.2017

КЦ«Дозвілля» навчить танцювати сальсу, бачату і леді стайл кожного

Cучасна танцювальна cтудія латиноамериканських соціальних танців розпочинає перший набір у групи для початківців у КЦ «Дозвілля» м.Винники.

Запис проводиться з 1 вересня 2017 р. за адресою: м. Винники , вул. Шевченка 3, КЦ «Дозвілля» (Клуб Тютюнової фабрики)

«Ви навчитеся вільно спілкуватись, це чудовий спосіб знайти нових друзів, такі танці допомагають втекти від буденної рутини, просто відпочити та розважитися у веселому товаристві.
Не обов’язково мати постійну пару, а постійна зміна партнерів дозволяє вчитися взаєморозумінню в танці.

Чекаємо всіх, хто вміє і хто не вміє, але хоче навчитися танцювати! Тих, хто хоче любити себе і своє тіло, покращити фігуру, стати розкутішим, впевненішим у собі, приваблювати і чарувати!
Ви чудово проведете час, знайдете нових друзів і принесете додому приємну втому та піднесений настрій», – закликає Заслужений працівник культури, художній керівник та головний балетмейстер Народного ансамблю танцю «Святослав» Тетяна Патер.

21100300_1381089631998590_369282864_n

Заняття проходитимуть у вечірній час та у вихідні дні. Як зазначила п.Тетяна, почати танцювати можна в будь-який час і в будь-якому віці, головне мати бажання і отримувати від танцю насолоду.

Також хореографи пропонують постановку Першого весільного танцю:
«Весільний танець – танець кохання. Ми готові втілити вашу мрію в реальність. Ваш весільний танець буде хвилюючим, зворушливим, незабутнім, і щасливим.
Навчимо танцювати! Підберемо музику! Створимо незабутній танець!»

Для детальнііішої інформації, термінів і умов тренувань звертайтеся за тел. :
098-457-78-35, 063-369-72-72

Квітень