м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.03.2017

Корисна література для ОСББ – Інвестиційна абетка багатоквартирного будинку

Посібник буде корисний тим, хто відчуває себе реальними господарями у власному будинку та замислюється, як зробити своє помешкання не лише комфортнішим, а й більш вартісним на ринку нерухомості.

Посібник має назву “Інвестиційна абетка” та в доступній формі дає пояснення, що вкладення коштів у ремонт і модернізацію багатоквартирного будинку є інвестицією. Інвестицією в якість і вартість свого житла та життя.

 

Вся інформація, наведена в посібнику, базується на українському досвіді та прикладах. На кінець 2016 року вже понад 600 багатоквартирних будинків скористалися доступними наразі фінансовими інструментами й інвестували у своє майбутнє. 

 

Посібник розділений на декілька частин, у яких послідовно розглядається, що таке інвестиції взагалі, чи можна такими вважати фінансові вкладення в ремонт і модернізацію багатоквартирного будинку та який зиск від того можуть отримати співвласники будинку. Далі подана інформація про різні варіантами фінансування, якими можуть скористатися співвласники будинку, з реальними прикладами українських будинків, які вже вдалися до того чи іншого варіанта фінансування, та простежити, чого їм вдалося досягти.

 

Загалом викладений у посібнику матеріал має рекомендаційний характер і спрямований на підвищення обізнаності співвласників багатоквартирних будинків із різних аспектів інвестування у власний будинок.

 

Завантажити посібник можна за наступним лінком

 

Посібник підготовлений у межах проекту Групи Світового банку «Енергоефективність у житловому секторі України».

 

Джерело: ОСББ-інформ

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

17.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору