м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

25.06.2020

Команда винниківчан з проєктами у Винниках – призери Всеукраїнського архітектурного бліц-конкурсу

Авторський колектив: Юрій Зейкан, Богдан Голіян та Володимир Соловодзінський – переможці Всеукраїнського архітектурного бліц-конкурсу на кращу концепцію дизайну елементів благоустрою міського середовища, зайнявши третє місце.

Комплексний підхід у створенні публічного простору на території скверу біля школи мистецтв та площі біля Санктуарію Матері Божої Винниківської у Винниках відзначені з 35 учасників та авторських колективів зі Львова, Одеси, Тернополя та інших міст.

Благоустрій скверу біля школи мистецтв (елементи міського благоустрою) і площа перед костелом – це громадські простори, покликані ревіталізувати найдавніший район міста. Їх було реалізовано впродовж 2019-2020 рр. У сквері уже проводили різноманітні і різнопланові заходи: виставки, кінопокази, зустрічі, майстер-класи тощо.

23.2020