м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.11.2016

Колективи Народного дому Винник відзначили 98 річницю створення ЗУНР

Вокальний ансамбль “Винниківчани”, юні вокалісти вокального ансамблю «Стожари» Народного дому Винник та гості ГО “Борімося-поборемо” вшанували творців ЗУНР у Народному домі м.Винники.

 

Національно-визвольні пісні, патріотичні вишиванки та екскурс в історію України повернули винниківчан у ті вікопомні дні, які так потрібні у наше сьогодення, щоб йти вперед на здобуття перемоги над поневолювачами.

 

Швидке творення нових органів влади засвідчило щире бажання українців створити нові демократичні органи законодавчої і виконавчої влади, – зазначив ведучий урочистостей Ігор Дзядига. – Це був закономірний результат прихильності галичан до соціальної організованості, виплеканої упродовж десятиріч”.

 

 

На заході виступив кримський політв’язень та поет Юрій Ільницький, який провівши паралелі з тогочасними боями за відродження України, закликав не коритись супротивникам-окупантам, а з вірою і пам’яттю в історію українського народу відродити, вибороти і зберегти її суверенітет.

 

Гостем свята став ще один гість – директор Інституту Нової економічної Стратегії Євген Перепічка, який презентував винниківчанам книгу “Нам тарифи – їм шалені прибутки”.

 

“Коли ви прочитаєте і реалізуєте написане у повсякденному житті – ваші витрати зменшаться до 30%”, – зазначив автор. Книгу про скорочення витрат на комунальні послуги можна було придбати після святкувань.

 

 

На концерті виступили: ансамбль “Винниківчани”, вихованці-вокалісти закладу Ірина Мельник, Христина Лесків, Вікторія Мельник, Марія Бала.

 

Директор Народного дому Наталія Вінярська.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

21.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору