м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.10.2019

Колективи духових оркестрів Польщі виступили у Винниках

Винниківчан вітав духовий оркестр Пожежної частини з Домініковіц і Гмінний молодіжний оркестр з Брунар.

Захід відбувся у Винниках з ініціативи директора Школи мистецтв у Винниках Ярослава Харуна, за сприяння ГО “Центр розвитку української культури та самоорганізації” та підтримки Винниківської міськради.

Представлення духовної музики розпочали у Санктуарії Матері Божої Винниківської, де колективи долучились до Святої Літургії і продовжили на території храму, а згодом – на подвір’ї храму Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.

В ході знайомства з Винниками юні музиканти також зіграли на території пожежно-рятувальної частини головного управління ДСНС України №61 у Винниках.

По закінченні концерту заступник міського голови Винник Богдан Шустер привітав всіх з прийдешніми святами, побажавши здоров’я, миру, щастя:

«Дякуємо нашим гостям, нашим друзям, що у таку гожу днину, подарували нам незабутні враження від концерту. Бажаємо вашим колективам міцного здоров’я, миру, добробуту, успіхів в житті та праці».

Керівник ансамблів Республіки Польща – Роман Корбіч.

17.2019