м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

08.02.2016

«Карамель» повернулася з перемогами з «Битви хореографів»

6-7 лютого у Львові відбувся Всеукраїнський фестиваль «Битва хореографів України», у якому взяв участь ансамбль сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники.

 

На фестиваль з’їхалися танцювальні колективи з багатьох міст України –Полтави, Кривого Рогу, Дніпропетровська, Одеси, Кам’янця Подільського, Харкова, Хмельницького.
Учасники ансамблю змагалися у двох вікових категоріях – діти 6-9 років (І категорія) і 10-13 років (ІІ категорія).

 

Ансамбль «Карамель» представив шість танцювальних композицій: «Метелики», «Зимова казка», «Клоуни», «Зима-весна», «Подих» і «Забуті мрії». «Конкуренція була шалена,– розповіла керівник Анастасія Селезньова. – Більшість колективів мали гарні постановки та високий рівень танцювальної майстерності. Але наші діти дуже старалися, і «Карамель» виборола одне перше (старша група) і два других місця. А ще в нашого колективу у той день, 6 лютого, була ще одна перемога – керівник ансамблю «Карамель» Христина Мелимук народила хлопчика».

 

Старша група ансамблю сучасного танцю виступила на гала-концерті, що відбувся 7 лютого. Переможці отримали кубки, дипломи та медалі.

 

Лариса КУБСЬКА

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору