м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

09.03.2017

Камерний концерт з нагоди вшанування Шевченка зібрав повний зал КЦ «Дозвілля»

Музична школа м.Винники провела концерт до 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

 

Повний зал винниківчан, переважна кількість з яких учні старших класів місцевих шкіл, прослухали концерт з програмою виконання творів Шевченка від вихованців дитячої школи мистецтв №9 у м.Винниках.

 

«Насправді, важливо, щоб слова Шевченка, його великі слова завжди були з вами, завжди були з нами, тому що кожне покоління, кожен вік відкриває для себе щось нове, – звернувся до присутніх міський голова Винник Володимир Квурт. – Я хотів би, щоб Шевченко був сучасним. Щоб він відповідав на ті запитання, які ви ставите перед собою в житті: чи це про кохання, чи це про боротьбу, чи це про становлення великої нації. Я закликаю і прошу, відкривайте Кобзар не лише у ці святкові дні. Там є багато цікавого, є багато сучасного, лише знайдіть це для себе».

 

 

На урочистому концерті учні музичної школи представили вокальні номери, номери з музичними інструментами, сольні та хорові виконання.

 

Завершили концерт з нагоди 203-річниці з дня народження Кобзаря спільним виконанням «Заповіту» Тараса Шевченка.

 

Нагадаємо, 12 березня о 15.00 год біля пам’ятника Тарасові Шевченкові у Винниках розпочнеться загальноміські заходи з нагоди вшанування великого українця.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

18.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору