м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.08.2018

Йосиф Годунько нагороджений званням «Почесний громадянин Винник»

Винниківчани визначили Почесного громадянина Винник у 2018 році. Ним став винниківчанин, освітян, митець Йосиф Годунько.

В ході голосування та вивчення кандидатів членами спеціальної комісії з визначення звання “Почесний громадянин міста Винники”, набравши 63% голосів в номінації під час он-лайн голосування, переміг відомий у Винниках освітянин, вчитель і директор місцевої СЗШ №47, художник Йосиф Годунько.

Також, званням «Почесний громадянин міста Винники» визнано Героя України, Народного артиста України, Лауреата премії ім. Т. Г. Шевченка, кандидата мистецтвознавства, співголову Спілки композиторів України Мирослава Скорика.

Зазначимо, що сьогодні, 23 серпня, о16:00 год відбудеться відкриття виставки Йосифа Годунька в приміщенні бібліотеки для дорослих, за адресою: вул.Галицька, 49.

14.2019